Rekomendacje

Ivan Obivan
Ivan Obivan
2024-02-17
Все добре!! Дуже сподобалось!! Приеду ще! P.S. Мой лечащий врач вообще шикарный профессионал, увидел по глазам что мне нужно сделать анализ крови?
Paulina Szatkowska
Paulina Szatkowska
2024-02-02
Bardzo polecam Panią Dr Iwonę Tomaszewską! Zajęła się profesjonalnie moim zgryzem, wszystko dokładnie wytłumaczyła, zaproponowała ścieżkę leczenia ze świetnym efektem! Pełen profesjonalizm.
Iwona Jasiczek
Iwona Jasiczek
2024-02-02
Serdecznie polecam! Gabinet i obsługa na wysokim poziomie. Jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia do pacjenta. Wszystko zostało wyjaśnione oraz przedstawiona droga leczenia. Już na pierwszej wizycie widać ogromny profesjonalizm oraz olbrzymie kompetencje, po dzisiejszej wizycie już nie boję się o swój uśmiech ponieważ znalazłam odpowiedni gabinet!!??
Weronika Kędzior
Weronika Kędzior
2024-02-01
Bardzo polecam uslugi Stomatologia Tomaszewska, odwiedzam klinike reguralnie i jestem zawsze zadowolona, pelen profesjonalizm i zaangazowanie!
a ::
a ::
2024-01-11
Polecam, bardzo profesjonalni lekarze, miły personel. Jestem bardzo zadowolona.
Justyna Wardach
Justyna Wardach
2024-01-11
Bardzo polecam! Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Wizyta u stomatologa stała sie przyjemnością! :) W czasie leczenia zero stresu, fachowy personel i bardzo miłe Panie w recepcji, a w dodatku szybkie terminy.
D D
D D
2024-01-11
Profesjonalna opieka, kompleksowe podejście do pacjenta, dr Iwona sprawnie przeprowadziła leczenie endodontyczne z którym już miałam wcześniej spore problemy. Wszystko w miłej atmosferze. Polecam gabinet!
Bogusław Kruk
Bogusław Kruk
2024-01-07
Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet i Panią dr hab. n. med. Iwonę Tomaszewską, zajęła się mną z wielkim przejęciem i empatią. Pierwszy raz korzystałem z pomocy Pani doktor w 2015 roku, wtedy też poświęciła prywatny czas by uwolnić mnie od bólu, stosując leczenie kanałów pod mikroskopem. Wróciłem po ośmiu latach z innym zębem – myślę, że to najlepsza rekomendacja. Z kolei z Panią doktor Aleksandrą Śmigiel widuję się niemal regularnie, wkłada całe swoje serce i pozyskane doświadczenie w leczenie mojego uzębienia. Profesjonalizm w każdym calu. Rada dla malkontentów : Żeby być miło obsłużonym, wystarczy być miłym ?