Cennik

Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie wykonywane są przez wykwalifikowany personel stale podnoszący swoje umiejętności. Największą jednak wagę przywiązujemy do komfortu i dobrego samopoczucia naszych Pacjentów, stad w naszym gabinecie znajdą Państwo wiele udogodnień i usprawnień aby czuli się Państwo zaopiekowani.

Nasz gabinet działa zarówno w trybie wielospecjalistycznym jak również na zasadzie “practice limited to endodontics” czyli przyjmujemy Pacjentów skierowanych z innych gabinetów wyłącznie na leczenie kanałowe.

Wielospecjalistyczny zespół diagnostyczny w Stomatologia Tomaszewska składa się z doświadczonych lekarzy: ortodonty, protetyka, stomatologa zachowawczego i pedodonty. Współpracujemy również z chirurgami i periodontologami, którzy umożliwiają nam tworzenie najlepszych dla naszych Pacjentów planów leczenia. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najwyższym dobrem.

Miło nam poinformować, że zgodnie z naszą misją i w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi doświadczeni lekarze stosują materiały i sprzęt tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Polsce, dzięki czemu jakość idzie w parze z estetyką uśmiechów naszych Pacjentów.

Przedstawiamy skrócony cennik naszych usług:

Każde leczenie stomatologiczne prowadzone jest w izolacji pola zabiegowego z zastosowaniem koferdamu. Dzięki temu uzyskujemy maksymalną czystość i suchość zęba, a co za tym idzie minimalizujemy ryzyko próchnicy wtórnej oraz utraty wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest dokładnie i bez pośpiechu. Stosujemy materiały o minimalnym skurczu polimeryzacyjnym dzięki czemu wypełnienia są bardziej szczelne, a miejsca połączenia wypełnień z zębami są mniej podatne na próchnice. W przypadku pacjentów uczulonych stosujemy materiały biologiczne.
Znieczulenie komputerowe (Stosujemy tylko skuteczne środki znieczulające)100zł
Kontrola i badanie stomatologiczne (wewnątrz- i zewnątrzustne)350zł
Wypełnienie przyszyjkowe od400zł
Wypełnienia od350zł
Licówka kompozytowa (bonding)800zł
Wzmocnienie zęba po leczeniu kanałowym wkładem z włókna szklanego (wkład z ponad 70% zawartością włókien szklanych)600zł
Stomatologia Tomaszewska jest jednym z wiodących gabinetów leczenia kanałowego w Krakowie. Składa się na to czynnik ludzki i czynnik sprzętowy. W Stomatologia Tomaszewska nieustannie bierzemy udział w konferencjach i kursach doszkalających jak również sami je prowadzimy. Mamy liczne udogodnienia i unowocześnienia gabinetu takie jak mikroskopy, RTG cyfrowe i narzędzia maszynowe. Co więcej mamy wieloletnie doświadczenie w ich stosowaniu. Aby dobrze uwidocznić przebieg kanału konieczne jest zastosowanie mikroskopu operacyjnego. Leczenie kanałowe w powiększeniu jest standardem wnnaszym gabinecie. Dzięki wizjografii cyfrowej, zdjęcia RTG pojawiają się na ekranie komputera już kilka sekund po ich wykonaniu, co daje możliwość szybkiego sprawdzenia poprawności ich wykonania. Wizjografia cyfrowa pozwala zredukować dawkę promieniowania, na którą narażony jest pacjent. Instrumenty rotacyjne stosowane są w naszej praktyce już od ponad10 lat więc zespół ma duże doświadczenie w ich stosowaniu. Dzięki wykorzystaniu instrumentów rotacyjnych leczenie kanałowe jest szybsze i bardziej komfortowe dla pacjenta, a wypełnianie zębów na ciepło daje przewidywalny efekt i pozwala zredukować czas zabiegu o 40%.
Badanie z konsultacją350zł
Znieczulenie komputerowe (Stosujemy tylko skuteczne środki znieczulające)100zł
Leczenie kanałowe (Leczenie wykonują doświadczeni lekarze specjaliści, stosujemy materiały tylko najwyższej
jakości, stosujemy nowoczesny sprzęt, każde leczenie prowadzone jest w koferdamie i z
zastosowaniem mikroskopu operacyjnego)
od 1100 zł

Współczesna protetyka stomatologiczna to leczenie zarówno uzupełnieniami ruchomymi jak i stałymi. Aby prawidłowo przeprowadzić leczenie protetyczne konieczne jest wzięcie pod uwagę całej jamy ustnej, a nie tylko jej wycinka. Dlatego też niejednokrotnie aby uzyskać pożądany efekt leczenia protetycznego konieczne jest prawidłowe przygotowanie do niego pacjenta poprzez zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji czy nawet rehabilitacji. Rekonstrukcja zwarcia wykonywana przez doświadczonych lekarzy daje przewidywalny i stabilny efekt.

Plany leczenia opracowywane są w oparciu o diagnostykę kliniczną, zdjęcia fotograficzne, RTG oraz cyfrowe modele zębów pacjenta.

Korona protetycznaod 1500 zł
licówka kompozytowa bezpośrednia/bonding800zł
licówka porcelanowa (nasze prace wykonujemy w najlepszych pracowniach protetycznych, na które udzielamy
rękojmi)
2 200zł
proteza ruchomaod 1500 zł
Uzupełnienie pojedynczego zęba można wykonać na kilka sposobów. Ważne aby nie pozostawiać nieuzupełnionego braku nawet po jednym zębie (fenomen Godona). Można tego dokonać z zastosowaniem mostu, korony na implancie, mostu adhezyjnego (Meryland) albo protezy ruchomej. Zastosowanie korony na implancie jest metodą z wyboru ponieważ nie ma konieczności włączenia zębów sąsiednich do pracy.
Korona na implancieod 3500zł
Ból pojawiający się w okolicy ucha, trzaski i przeskakiwania w tej okolicy, czy bóle głowy to często objawy zaburzeń czynnościowych stawu skroniowo-żuchwowego czyli bruksizmu (popularnie zgrzytania zębów). Leczenie zaburzeń czynnościowych to złożona i często długotrwała terapia. Nasz zespół zajmuje się pomocą pacjentom z zaburzeniami czynnościowymi już od 2011 roku.
Kontrola z badaniem wewnątrz- i zewnątrzustnym350zł
Szyna natychmiastowa250zł
USG stawów skroniowo-żuchwowych z konsultacją ortopedyczną350zł
Przebudowa zwarciakoszt ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb leczniczych

Leczenie ortodontyczne to nie tylko piękne i proste zęby. To również przywrócenie prawidłowych relacji między zębami, odpowiedniej pracy stawu skroniowo-żuchwowego, a nawet oddychania i snu. Dlatego też tak ważne jest jego odpowiednie wykonanie oraz skoordynowanie działań z protetykiem czy fizjoterapeutą.

W gabinecie Stomatologia Tomaszewska leczeniem ortodontycznym zajmuje się Pani Doktor, która ukończyła studia podyplomowe (Masters in Orthodontics) w DTMD University w Luksemburgu. Duże doświadczenie zawodowe połączone ze znajomością aktualnych standardów leczenia umożliwia jej prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

Badanie z konsultacją350zł
Aparat stały metalowy2 800zł
Wielu z nas z czasów dzieciństwa pamięta strach przed dentystą. Dlatego też aby oszczędzić dzieciom przykrych doświadczeń zapraszamy je na wizyty adaptacyjne, dzięki którym pierwsza wizyta stomatologiczna nie jest prowadzona w trudnych dla dziecka warunkach i bólu.
Wizyta adaptacyjna150zł
Wypełnienia od (oferujemy duży wybór kolorów, stosujemy materiały tylko najwyższej jakości)od 250zł
Znieczulenie komputerowe (stosujemy tylko skuteczne środki znieczulające)100zł
Usunięcie zęba mlecznegood 200zł
Kamień nazębny oraz naloty to zbiorowisko drobnoustrojów. Ponadto niekorzystanie wpływają na wygląd i ogólny odbiór uśmiechu. Prawidłowo wykonany zabieg higienizacji przywraca biel zębów. W gabinecie Stomatologia Tomaszewska zabiegi czyszczenia wykonują zarówno dyplomowane higienistki jak i lekarze.
Pakiet usuwania kamienia (ultradźwiękowe usuwanie kamienia, dodatkowo piaskowanie, fluoryzacja i instruktarz
higieny, zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia najnowszej generacji)
400zł
Wybielanie (oferujemy 2 metody wybielania gabinetowego z zastosowaniem lampy i wybielanie
nakładkowe)
od 1100 zł
Standardem znieczulenia w Stomatologia Tomaszewska jest znieczulenie komputerowe. Aby zminimalizować nawet niewielki dyskomfort okolicę podania wcześniej znieczulamy smakowym żelem przed zastosowaniem innym metod znieczulania.
Znieczulenie komputerowe (Stosujemy tylko skuteczne środki znieczulające)100zł

Formy płatności:

  • gotówka
  • karta płatnicza (VISA, Mastercard)
  • przelew bankowy, przelew na telefon
  • BLIK
  • ubezpieczenie Allianz