Zadbaj o swoje zdrowie jamy ustnej i ciesz się pięknymuśmiechem

Nasze wieloletnie doświadczenie, nowoczesne technologie i indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantują skuteczne i kompleksowe leczenie. 

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie w 2008
roku uzyskała tytuł lekarza dentysty. W 2015 roku po obronie z wyróżnieniem pracy
doktorskiej na temat „Analizy topografii podniebienia twardego w populacji polskiej, ze
szczególnym uwzględnieniem kanału i otworu podniebiennego większego”

Więcej

Ukończyła studia stomatologiczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i na tej uczelni w 2015 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty.
Nieustanie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i kursachndoszkalających w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z dziedziny stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu
Medycznego w Katowicach i otrzymała na tej uczelni tytuł lekarza dentysty w 2020 roku. Od
początku pracy zawodowej stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności

Więcej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Master of Science (MSc) in Orthodontics (studia magisterskie z zakresu ortodoncji) na DTMD University w Luksemburgu.

Nieustannie zdobywa wiedzę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kursach i sympozjach naukowych.

Pani Ula to dyplomowana higienistka z ogromnym doświadczeniem klinicznym. W
Stomatologia Tomaszewska zajmuje się wyłącznie czyszczeniem zębów.
Pacjenci cenią ja za uśmiech i ciepło. Zabiegi wykonuje dokładnie, sprawnie i delikatnie. Po
zabiegu tłumaczy jak szczotkować i nitkować zęby i cierpliwie koryguje błędy higieniczne
pacjenta.
Prywatnie miłośniczka zwierząt.

Absolwentka kierunku Higiena stomatologiczna i Techniki dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny stomatologii zarówno w formie stacjonarnej jak i w webinarach, jednocześnie doskonaląc rozwój osobisty.

Studiuje stomatologię na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się protetyką i stomatologią estetyczną. W przyszłości chciałaby poszerzać swoją wiedzę właśnie w tych dziedzinach. 
W Stomatologia Tomaszewska zajmuje się pomocą przy zabiegach stomatologicznych oraz zdobywaniem nowych umiejętności u boku zespołu Stomatologia Tomaszewska. 
W wolny czasie miłośniczka kotów i sportów zimowych.

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Obecnie poszerza wiedze na kierunku Higienistka stomatologiczna. Uwielbia prace w zespole, a komfort pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Do Stomatologia Tomaszewska dołączyła w 2022 roku.

Absolwentka Studium Samorządności Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim
w Krakowie. Obecnie kończy szkołę dla asystentek stomatologicznych. Osoba ciekawa świata i ludzi. Obowiązkowość, dokładność i opiekuńczość – to cechy charakteru, które ceni w sobie najbardziej.

Absolwentka Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, gdzie w 2011 roku ukończyła studia na kierunku Administracja. W Stomatologia Tomaszewska wykonuje obowiązki pracownika recepcji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, ukończyła kursy doszkalające związane z profesjonalną obsługą pacjenta. Życzliwość, odpowiedzialność oraz lojalność to cechy, które są dla niej niezmiernie ważne w pracy i poza nią. Lubi kontakt i pracę z ludźmi.

Prywatnie miłośniczka gotowania i długich spacerów z psem.

Konsultacje

Masz pytania?

Umów się

na konsultacje

medyczną

LUB NAPISZ: