UNIT STOMATOLOGICZNY STERN WEBER 220TR

Unit stomatologiczny Stern Weber 220TR

Podstawą każdego gabinetu stomatologicznego jest unit pozwalający na wykonanie pełnej gamy zabiegów dentystycznych. Ze względu na ciągłą pracę takiego urządzenia powinno ono być bardzo dobre jakościowo, praktyczne dla dentysty i wygodne dla Pacjenta. Takim unitem jest Stern Weber 220TR Hybrid. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany fotel, zapewnia Pacjentom 100% komfort podczas każdego zabiegu. Zastosowano w nim wysokiej jakości zagłówek ATLAXIS z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach oraz tapicerkę MEMORY FOAM, która dostosowuje się do kształtu Pacjenta. stern_waber

Budowa unitu Stern Weber 220TR Hybrid to ciekawe rozwiązanie oparte na wyraźnym rozdzieleniu czterech stref, w których przebiega cały proces leczenia stomatologicznego. Te cztery obszary to:

  • panel lekarza;
  • panel asysty;
  • blok spluwaczki;
  • fotel pacjenta.

Każda strefa została przystosowana w odpowiedni sposób do pełnionej przez siebie funkcji. Przemyślane rozplanowanie konstrukcji urządzenia zapewnia wygodę pracy dentysty i komfort Pacjenta.

Panel lekarza składa się z konsoli lekarskiej wyposażonej w skaler ze światłem LED w standardzie EMS, elektryczny, bezszczotkowy mikrosilnik ze światłem LED, lampę polimeryzacyjnej T-LED, 6-funkcyjną dmuchawko-strzykawkę oraz moduł turbinowy ze światłem. 6-funkcyjna dmuchawko-strzykawka umożliwia podgrzewanie wody i powietrza stosowanych do oczyszczania i suszenia zęba w trakcie zabiegu, co zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową a tym samym zwiększa komfort Pacjenta.

Panel asysty wyposażony jest w dwa niezależnie pracujące rękawy ssące, 11 mm i 16 mm, z adapterem na ślinociąg.

W bloku spluwaczki umiejscowiono – nieocenioną pomoc podczas każdego zabiegu – diodową lampę operacyjną Venus LED. Lampa Venus LED jest włączana i wyłączana bezdotykowo, pracuje w trzech płaszczyznach i daje możliwość płynnej regulacji natężenia światła w zakresie od 3 do 50 tys. LUX.

Higienę pracy gwarantują zastosowane w unicie najnowsze technologie oraz najwyższej jakości elementy składowe fotela. Może być on obsługiwany za pomocą sterownika nożnego.

Wygodę zapewnia możliwość doboru odpowiedniej pozycji w zależności od indywidualnego przypadku. Pacjenci czują się swobodnie i komfortowo, lekarz natomiast ma łatwo dostępne wszystkie niezbędne narzędzia oraz odpowiednio duże pole manewru podczas każdego zabiegu.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ MEDYCZNA

ZADZWOŃ: +48 666 666 987
LUB
NAPISZ: RECEPCJA@STOMATOLOGIATOMASZEWSKA.COM