RTG punktowy EXPERT DC™

RTG punktowy EXPERT DC™

Krótszy czas ekspozycji, obraz o bardzo wysokich parametrach, a przede wszystkim redukcja promieniowania – to wszystko zapewnia najnowszej generacji aparat do rentgenowskich zdjęć punktowych EXPERT DC™. Jest to nowoczesny model sprzętu do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych, funkcjonujący na rynku europejskim od 8 lat. Został zaprojektowany i stworzony przez profesjonalistów w tej dziedzinie – firmę Gendex.expert_dc

RTG punktowy EXPERT DC™ jest nie tylko bardzo precyzyjny, ze względu na zastosowanie najnowszych rozwiązań elektronicznych, ale także bardzo bezpieczny. Pozwala na wykonanie zdjęcia pojedynczego zęba lub ich grupy. Zaawansowane technologie sterujące zapewniają najkrótszy czas ekspozycji i dzięki temu minimalizację niepożądanego działania promieniowania RTG. Wykonanie nawet 10 000 ekspozycji nie spowoduje przekroczenia dawki 1 mR/rok. Dodatkowy pozytywny wpływ ma również wykonana ze stopu cynku obudowa głowicy zintegrowanej z tubusem, która eliminuje niemal całkowicie zbędne promieniowanie.

W zdjęciach RTG istotne są detale, dlatego EXPERT DC™ zapewnia wyjątkowo ostre odwzorowanie szczegółów. Precyzja otrzymanego obrazu pozwala eliminować błędy w diagnozie, a uzyskane zdjęcia mają maksymalną rozdzielczość.

W lampie urządzenia zastosowano stałe napięcie anodowe o wartości 65 kV oraz generator do przetwarzania częstotliwości, zapewniający mniejszą i bezpieczniejszą dawkę promieniowania, które oddziałuje na skórę pacjenta. Ponadto EXPERT DC™ wyposażony jest funkcję dead man co oznacza przerywanie emisji promieniowania tuż po naciśnięciu przycisku wyzwalacza.

Urządzenie przystosowane jest do wykonywania zdjęć u pacjentów dorosłych oraz u dzieci, a sama zmiana parametrów jest możliwa dzięki dwóm przyciskom. Pracę usprawnia możliwość doboru odpowiedniego programu w zależności od zęba, który będzie prześwietlany.

Projekt i wykonanie aparatu EXPERT DC™ zostały dopracowane w taki sposób, aby wykonywane nim zdjęcia były nie tylko bardzo dobre jakościowo, ale również bezpieczne dla Pacjentów. Aparat EXPERT DC™ jest przyjazny i niezwykle przydatny w pracy, szczególnie w trakcie leczenia kanałowego.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ MEDYCZNA

ZADZWOŃ: +48 666 666 987
LUB
NAPISZ: RECEPCJA@STOMATOLOGIATOMASZEWSKA.COM