NASZ ZESPÓŁ

W Stomatologia TOMASZEWSKA ludzie są dla nas najważniejsi – zarówno Pacjenci jak i opiekujący się nimi zespół zaangażowanych, ambitnych, otwartych i pogodnych ludzi z pasją do leczenia i rozwijania stomatologii.

Dla nas, oferowanie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie definiowane jest nie tylko poprzez stałe kształcenie i rozwijanie umiejętności zespołu ale również miłą i pogodną atmosferę oraz przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb Pacjenta.

Cały nasz zespół codziennie postępuje według założeń stomatologii spersonalizowanej, tak aby każdy Pacjent leczony był zgodnie z najnowszymi standardami światowymi dostosowanymi do potrzeb i oczekiwań. Zadowolenie i satysfakcję naszych Pacjentów budujemy w oparciu o wysokie kompetencje naszego zespołu przekładające się bezpośrednio na przyjazne, bezpieczne, nowoczesne i innowacyjne leczenie stomatologiczne.

Do leczenia stomatologicznego, opartego o koncepcję zdrowego i pięknego uśmiechu, za każdym razem podchodzimy w sposób kompleksowy, patrząc na wyzawania terapeutyczne w całości oraz analizując je w najgłębszym szczególe. Powyższe elementy oraz stosowana w Stomatologia TOMASZEWSKA holistyczna koncepcja leczenia stomatologicznego powoduje, że nasi Pacjenci mogą czuć się bezpieczni, że ich uśmiech jest w rękach profesjonalistów.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez organizowanie i współorganizowanie, prowadzenie oraz uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych zjazdach, sympozcjach, kursach i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe i naukowe, profesjonalizm oraz kultura osobista to wiodące cechy naszego zespołu, które sprawiają, że Pacjenci wybierają Stomatologia TOMASZEWSKA. Ludzie wchodzący w skład naszego zespołu to pasjonaci stomatologii. Szczerze wierzymy, że przekłada się to bezpośrednio na satysfakcję naszych pacjentów i powoduje, że Pacjenci uwielbiają się u nas leczyć. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby każda wizyta w Stomatologia TOMASZEWSKA przebiegła w miłej, profesjonalnej atmosferze i zakończyła się pełnym sukcesem leczniczym.

W skład zespołu pracującego w Stomatologia TOMASZEWSKA wchodzą: