MIKROPIASKARKA KLINICZNO-TECHNICZNA MICROETCHER

Mikropiaskarka kliniczno-techniczna Microetcher IIa firmy Danville

Mikropiaskarka kliniczno-techniczna nie jest urządzeniem służącym do usuwania nalotów czy osadów, tak jak piaskarka profilaktyczna. Różni się ona od piaskarki profilaktycznej przede wszystkim brakiem możliwości zastosowania wody do chłodzenia i zmniejszania pylenia, jak również mocą. Taka piaskarka stosowana jest głównie w zabiegach protetycznych, jak również w niektórych zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej.

Można ją stosować do oczyszczania:mikropiaskarka

  • koron z cementu tymczasowego;
  • ubytku po opracowaniu wiertłem;
  • bruzd przed lakowaniem;
  • szkliwa po zdjęciu zamków ortodontycznych;
  • zamków ortodontycznych.

Ponadto Microetcher IIa wykorzystuje się również do bezbolesnego opracowywania niewielkich ubytków oraz piaskowania metalu przy naprawach porcelany. Niekiedy znajduje również zastosowanie w zabiegach ortodontycznych.

Microetcher IIa firmy Danville to połączenie funkcji piaskarki zarówno technicznej, jak i abrazyjnej. Jest uniwersalnym urządzeniem do piaskowania tkanek zębów oraz uzupełnień protetycznych różnymi rodzajami ścierniwa. Jej przystosowanie do pracy w jamie ustnej znacznie usprawnia przeprowadzane zabiegi. Bez problemu można podłączyć ją do unitu. Dodatkowym udogodnieniem jest zbiorniczek na proszek ścierny, który w łatwy i szybki sposób można wymienić. Takie rozwiązania istotnie polepszają pracę, dzięki czemu, przede wszystkim, Pacjent spędza mniej czasu na fotelu dentystycznym.

Producent piaskarki Microetcher IIa postawił na wygodę oraz wielofunkcyjność urządzenia. Dzięki jego niewielkim rozmiarom z łatwością można wykorzystać go podczas różnych zabiegów, osiągając przy tym lepsze rezultaty.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ MEDYCZNA

ZADZWOŃ: +48 666 666 987
LUB
NAPISZ: RECEPCJA@STOMATOLOGIATOMASZEWSKA.COM