LEK. DENT. MAGDALENA JANCZURA

stomatologia zachowawcza, pedodoncja

ŻYCIORYS ZAWODOWY

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku lekarsko – dentystycznym, gdzie w 2015 roku uzyskała tytuł lekarza dentysty.
Swoją wiedzę i umiejętności poszerzała w trakcie rocznego stypendium w Rzymie na Uniwersytecie Tor Vergata. Po studiach uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach poszerzających wiedzę i umiejętności.
Jako pracownik Zakładu Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Jagiellońskiego przez rok była zaangażowana w projekt mający na celu edukację dzieci i ich rodziców z zakresu higieny jamy ustnej na terenie całej małopolski.
Przez trzy lata łączyła zawód stomatologa z działalnością dydaktyczną w szkole policealnej – przygotowywała uczennice kierunku Asystentka Stomatologiczna do wykonywania zawodu. Pasja do nauczania przekłada się na umiejętność klarownego wyjaśnienia pacjentom przebiegu wykonywanych procedur. Zawsze stara się pomóc w wyborze najbardziej optymalnej metody leczenia. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania związane ze zdrowiem jamy ustnej.
Języki obce: angielski, włoski

 

Zainteresowania: kultura śródziemnomorska, taniec (lindi hop), śpiew

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • 2013–2014 Uniwersytet Tor Vergata w Rzymie, Włochy
  • 2015–2016 Zakład Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna, Kraków, Polska (Edukator bezpośredni)
  • 2015–2016 Miejskie Centrum Stomatologiczne „Krowodrza”, Kraków, Polska (staż podyplomowy)
  • 2015–2017 szkoła policealna GO work wykładowca na kierunku Asystentka Stomatologiczna