LEK. DENT. EDYTA TOMASZEK-CZARNY

stomatologia zachowawcza, pedodoncja

ŻYCIORYS ZAWODOWY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od początku swoje samodzielnej kariery jako lekarz dentysta była zainteresowana stomatologią zachowawczą i pedodoncją. W Stomatologia Tomaszewska zajmuje się przede wszystkim leczeniem naszych najmłodszych pacjentów, jak również stomatologią zachowawczą.

lekdentedyta-stomatologiatomaszewskaUczestniczka ponad 30 kursów doszkalających z zakresu pedodoncji, stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej.

Jak sama o osobie mówi „dotychczasowa praca zawodowa nauczyła mnie zintegrowanego podejścia do pacjenta, dzięki czemu zwróciłam uwagę na kwestie związane ze zdrowym odżywianiem i jego wpływem na kondycję i stan zdrowia człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i kobiet w ciąży. Zgromadzona w tym zakresie wiedza stanowi istotne uzupełnienie moich zawodowych umiejętności. Praca z małymi pacjentami stanowi dla mnie również największe zawodowe hobby.”.

Poza pracą, w wolnych chwilach, oddaje się aranżacji wnętrz, co poza stomatologią, określa mianem swojej największej życiowej pasji.

Języki obce: angielski