LAMPA DO WYBIELANIA ZĘBÓW BEYOND POLUS ULTRA

Lampa do wybielania zębów BEYOND POLUS ULTRA

advanced

Coraz częściej Pacjenci chcą czegoś ponad zdrowy i pełny uśmiech. W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie możliwością poprawy koloru zębów. Usunięcie przy pomocy piaskowania i skalingu przebarwień powstałych na skutek picia dużej ilości kawy, herbaty, soków barwiących czy palenia papierosów nie zawsze daje zadowalające Pacjenta rezultaty. Wielokrotnie za kolor zębów odpowiadają czynniki genetyczne, dieta stosowana w okresie formowania się zębów, czy po prostu wiek Pacjenta.

W takich przypadkach zazwyczaj konieczne są specjalistyczne zabiegi wybielania. Można zastosować dwutygodniową kurację, w której wykorzystuje się specjalny żel wybielający. Wielokrotnie jednak pacjenci wolą szybszy i wyraźniejszy efekt. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie wybielania gabinetowego z zastosowaniem lampy BEYOND POLUS ULTRA.

Lampa BEYOND POLUS ULTRA zapewnia wysoką skuteczność zabiegu i trwałość osiągniętego efektu. Ponadto możliwe jest wybielenie pojedynczego zęby, jak również całych łuków zębowych.

Specjalne zaprojektowanie i wyposażenie lampy BEYOND POLUS ULTRA w odpowiednie funkcje pozwala na zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu, a przede wszystkim jest bezpieczne dla Pacjenta. Ważny nie tylko z punktu widzenia osoby poddającej się takiej terapii, ale również i stomatologa, jest fakt, że wybielanie za pomocą lampy BEYOND POLUS ULTRA minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości. Wykonując zabieg wybielania przy jej użyciu, na pierwszym miejscu stawiane jest zabezpieczenie tkanek miękkich przed możliwością ich uszkodzenia podczas naświetlania. Użycie odpowiednich akcesoriów sprawia, że dziąsła nie są już narażone na podrażnienia. Na zęby nakłada się specjalny żel, a następnie naświetla się go, dzięki czemu zęby uzyskują zdrowszy, jaśniejszy wygląd.

Pacjenci po zabiegu wybielania z użyciem lampy BEYOND POLUS ULTRA są zadowoleni z efektów i szczególnie doceniają sprawność i szybkość urządzenia. Decydując się na taką metodę wybielania, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się podczas jednej wizyty. Nie trzeba więc tracić cennego czasu i czekać długo na upragnione rezultaty.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ MEDYCZNA

ZADZWOŃ: +48 666 666 987
LUB
NAPISZ: RECEPCJA@STOMATOLOGIATOMASZEWSKA.COM