ENDOMETR RAYPEX 5

Endometr Raypex 5 firmy VDW

W celu wykonania prawidłowego leczenia kanałowego konieczne jest określenie, opracowanie i wypełnienie kanału korzeniowego na pełną długość roboczą (czyli na całą jego długość). Istnieje kilka metod pomocnych w jej wyznaczeniu lecz bezkonkurencyjnie najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie urządzenia zwanego raypex5endometrem.
Urządzenie wykorzystuje różnicę oporów pomiędzy tkankami jamy ustnej pokazując w którym momencie udrożniło się kanał na prawidłową długość. Udowodniono, że tradycyjna metoda badania rentgenowskiego nie jest tak precyzyjna, jak wykorzystanie sposobu elektrycznego. Tradycyjne zdjęcia rentgenowskie (RTG) dają jedynie dwuwymiarowy obraz, zaś dzięki endometrom możemy uzyskać prawidłową długość kanału, który może być na przykład zagięty w niewidocznym na RTG kierunku.

Raypex 5 jest przyjazny i prosty w obsłudze. Ponadto odznacza się dużą precyzją i niezawodnością, podnosząc w ten sposób jakość zabiegów stomatologicznych. Daje łatwą do odczytu, kolorową wizualizację badanej przestrzeni oraz posiada możliwość podłączenia do komputera.

Zalety Raypex 5:

  • z 95% precyzją określa długość kanału korzeniowego;
  • eliminuje narażenie pacjenta na promieniowanie rentgenowskie emitowane w przypadku tradycyjnie wykonywanych zdjęć;
  • daje dokładny pomiar w każdym środowisku (krew, roztwór soli, EDTA, itp.);
  • zapewnia łatwą obsługę i możliwość regulacji konta nachylenia wyświetlacza, dzięki czemu zapewnia optymalne pole widzenia.

Wykonanie precyzyjnego badania wpływa na przebieg i powodzenie całego leczenia, dlatego tak istotna jest precyzja, z jaką działa urządzenia Raypex 5. Jest ono przyjazne nie tylko dla dentysty, ale również dla Pacjenta. Posiada także wbudowany tryb demonstracyjny, dzięki czemu można przedstawić Pacjentowi sposób działania urządzenia. Posiada również wyświetlacz z podświetlanym tłem oraz antypoślizgową obudowę.

MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ MEDYCZNA

ZADZWOŃ: +48 666 666 987
LUB
NAPISZ: RECEPCJA@STOMATOLOGIATOMASZEWSKA.COM