Kamila Wołoch

  • Telefon: 666 666 987
  • Oddział: Kraków
  • Email: recepcja@stomatologiatomaszewska.com

Biografia

Kamila jest prawdziwą kobietą renesansu. Studiowała Malarstwo na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego, w 2013 roku ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a w 2014 roku Amerykanistykę również na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2023 roku zdobyła dyplom higienistki stomatologicznej. Do Stomatologia Tomaszewska dołączyła w 2020 roku i pełni w nim rolę asystentki stomatologicznej, higienistki oraz opiekuna pacjenta. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Chętnie służy pomocą wszystkim Pacjentom Stomatologia Tomaszewska. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, prawdziwa dusza naszego gabinetu.

Prywatnie miłośniczka psów, zwłaszcza mopsów. Uwielbia twórczość Stephena Kinga i literaturę historyczną, w szczególności historię kultur prekolumbijskich Ameryki Północnej i sztukę secesyjną. Wakacje spędza na zwiedzaniu starożytnych ruin.

W Stomatologia Tomaszewska koordynuje akcje charytatywne na rzecz zwierząt ze schronisk.

Edukacja & Doświadczeni

Edukacja
Higienistka stomatologiczna Malarstwo Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego Kulturoznawstwo Uniwersytet Jagielloński Amerykanistyka Uniwersytet Jagielloński
Certyfikaty

Higienistka stomatologiczna

Specjalność

Leczenie kanałowe, Higiena

Lata praktyki

Godziny przyjęć

666 666 987